هنگ تن برند

هنگ تن برند

7%

فروشگاه های زنجیره ای هنگتن HanGTen 

تاریخچه هنگ تن
دهه 60:
در سواحل جنوبی كالیفرنیا یك موج سوار جوان به نام دوك بوید از دوریس بوك خواست تا با همكاری یكدیگر یك تخته موج سواری مقاوم بسازند.قبل از هر چیز باید گفت تخته های موج سواری یك كالای پر فروش برای موج سواران و ساحل روندگان در امتداد ساحل كالیفرنیا هستند.
قبل از مسابقات موج شكنی بعدی تخته موج سواری در بازار بود.بوید تصمیم گرفت كه تخته موج سواری را بعد از مهمترین مسابقه موج سواری ماهرانه "هنگ تن " نام نهد كه به معنای آویزان شدن از همه انگشتان پا روی دماغه تخته موج سواری است.دوریس دو كف پای طلایی در پایین تخته طراحی كرده و مارك هنگ تن همگام با كل صنعت تجاری كالیفرنیایی متولد شد

برند هنگ تن از سال ۱۹۶۰ فعالیت خود را آغاز کرده .از ۲ سال پیش نمایندگی برند هنگ تن با  مدیریت جدید  فعالیت خود را آغاز کرده است  و از یک سال گذشته شعب ان در چهار  نقطه تهران (زعفرانیه  , ولنجک, شهرک غرب, پاسداران ) فعالیت خود را آغاز نموده .همچنین این برند در شهرستان ها از جمله شیراز, اصفهان, کیش , اهواز, هم شعبه دارد.
تولیدات این برند شامل هر سه دسته بندی زنانه مردانه بچگانه می باشد  و  خرید را برای شما مشتریان بسیار آسان نموده است . قابل توجه است که 30 الی 40% از محصولات هنگ تن  خانوادگی است که برای همه ی اعضای خانواده طراحی شده به صورتی که یک خانواده میتوانند از لباس های مشابه برای هر سنی استفاده نمایند.

* این برند توسط گروه سلام برندز در ایران عرضه میگردد . این شرکت بدنبال وارد کردن بهترین برندها به کشور ایران در سالهای اتی می باشد از اقسا نقاط جهان .....